• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:90480000-5 "Послуги з управління каналізаційною системою" (Обслуговування та повна експлуатація комплексу каналізаційних та локальних очисних споруд на підставі технології очистки та знезараження стічних вод лікувальних установ пов'язаних з лікуванням хворих на туберкульоз)

Процедура закупівлі проводиться у 2024 році, а обов'язки Замовника за договором, який буде укладено в результаті цієї процедури, виникають у 2025 році.

Завершена

2 850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 250.00 UAH
Номер: 609ec9a7566f4844bee4727ad8ee312e
Внутрішній номер закупівлі: 23754888
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-18-021499-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний медичний центр соціально значущих хвороб" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Оксана Вовся +380972100296 kseniav0801@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 850 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.12.2024 17:20 - 23.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2024 17:20 - 26.12.2024 00:00
Період кваліфікації: 26.12.2024 00:00 - 27.12.2024 10:39
Період завантаження договору: 02.01.2025 00:00 - 12.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 850 000.00 ДК 021:2015:90480000-5 "Послуги з управління каналізаційною системою" (Обслуговування та повна експлуатація комплексу каналізаційних та локальних очисних споруд на підставі технології очистки та знезараження стічних вод лікувальних установ пов'язаних з лікуванням хворих на туберкульоз)