-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-019727-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
6bb8e2bbf1a74a11a447e18cd3d9ba98
Внутрішній номер закупівлі:
23753031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-18-019727-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Звукова карта Voltronic USB-sound card (7.1) 3D sound
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
139.55 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2024 16:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f986a140294c4ca794197d1a340a2aad
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-18-019727-a-b1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
822
Сума договору:
139.55 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Звукова карта Voltronic USB-sound card (7.1) 3D sound: 139.55000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
14.12.2024 16:30
Статус:
Підписаний