• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021-2015 (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання)

Завершена

234 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 170.00 UAH
Номер: 6703044ee2fd4aebb8319e84e6088383
Внутрішній номер закупівлі: 2375025
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-15-000389-a   
Замовник: Відділ освіти Самбірської РДА
Контактна особа: Лехович Віра Іванівна +380323632318 rvo_sambir@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 234 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 170.00 UAH
Період уточнення: 15.08.2018 12:50 - 20.08.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2018 12:50 - 30.08.2018 17:00
Аукціон: 31.08.2018 13:18 - 31.08.2018 13:45
Період кваліфікації: 31.08.2018 13:45 - 04.09.2018 12:50
Період завантаження договору: 04.09.2018 12:45 - 24.09.2018 12:45

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання)
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 15 комплект
Період постачання до 01.10.2018
Місце постачання 81400, Україна, Львівська область, Самбірський район, загально-освітні заклади Сабірського району Львівської області На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Інтер Системс"

Оскарження: 31.08.2018 13:45 - 15.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 230 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.09.2018 12:45
Документи 33
Скарги 0
ТОВ "Медіа-Вест"

Оскарження: 04.09.2018 12:45 - 15.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 233 625.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 625.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2018 12:50
Документи 23
Скарги 0
ФОП "БИСТРОВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Початкова пропозиція 233 964.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 964.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 1c4d276577764bd1a001f1c086c64514
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-15-000389-a-b1
Постачальник: ТОВ "Медіа-Вест"
Номер договору: 1799
Сума договору: 233 625.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 17.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s