• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)

Торги відмінено

3 319 246.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 596.23 UAH
Номер: 448cd6ec51f2496a8a4c512e0ae8d87c
Внутрішній номер закупівлі: 2373101
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-13-000248-c   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
Контактна особа: Юлія Беркут +380951115466 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 319 246.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 596.23 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 16 596.23 UAH
Період уточнення: 13.09.2018 09:42 - 21.09.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 13.09.2018 09:42 - 01.10.2018 10:00
Аукціон: з 02.10.2018 14:58

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 27422, Україна, Кіровоградська область, с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 На карті

Інформація про скасування

Номер: 2ceb822964a1402497d8348c8a379177
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: ст. 31 у зв'язку з неможливостю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування: 17.09.2018 09:43
Статус:
Виконано