-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-17-021517-a
Завершена
25 805.08
UAH з ПДВ
Номер:
224f4e98908b4c52ae84394278a058df
Внутрішній номер закупівлі:
23729646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-17-021517-a
Замовник:
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404203
-
Адреса:
70433, Україна, Запорізька область, с. Новоолександрівка, Запорізький район, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Довга +380612879183 novole2016@gmail.com https://novole-school.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
25 805.08 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
3118 кіловар-година
Період постачання
23.11.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
70433, Україна, Запорізька область, Запорізький район, с.Новоолександрівка, вул. Шкільна, буд. 14,4, вул.Дружби 8а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Контактна особа:
2282220
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Олександрівська будинок 35
Ціна пропозиції
25 805.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2024 16:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6614ce51164f40da82dc9da588328937
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-17-021517-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Олександрівська будинок 35
Номер договору:
843
Сума договору:
25 805.08 UAH з ПДВ
Сума договору:
21 504.23 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
17.12.2024 16:56
Статус:
Виконаний