-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Тендер Prozorro UA-2018-08-29-002042-a
Торги не відбулися
720 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 200.00 UAH
Номер:
b8cc809fdbb24202a7d5aa0c8ef83edd
Внутрішній номер закупівлі:
2372585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-29-002042-a
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
25572588
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анатолій Петрович Чуприна +380674077298 chupryna-ap@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
720 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 200.00 UAH
Період уточнення:
29.08.2018 20:12 - 06.09.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2018 20:12 - 16.09.2018 11:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
9 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
5 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
31 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
17 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
17 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
15 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
4 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
16506, Україна, Чернігівська область, Бахмацький р-н, село Бахмач, Зоряна,6
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
5 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
16572, Україна, Чернігівська область, Бахмацький р-н, село Дмитрівка, Перемоги,19
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
4 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
17411, Україна, Чернігівська область, Бобровицький р-н, село Кобижча, Незалежності,13
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
15 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
16220, Україна, Чернігівська область, Коропський р-н, село Понорниця, Московська,13
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
15 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
15331, Україна, Чернігівська область, Корюківський р-н, село Холми, Леніна,84
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
2 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
15652, Україна, Чернігівська область, Менський р-н, село Макошине, Шкільна,5
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
5 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
17130, Україна, Чернігівська область, Носівський р-н, село Володькова Дівиця, Центральна,64
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
9 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
15011, Україна, Чернігівська область, Ріпкинський р-н, село Добрянка, Дзержинського,4а
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
5 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
15005, Україна, Чернігівська область, Ріпкинський р-н, село Замглай, пров.Заводський,3
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
4 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
15505, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н, село Киїнка, вул.Перемоги,18
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
4 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
15562, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н, село Іванівка, вул.Дружби,33б
На карті
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
9 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018
Тверде паливо (дров'яні брикети) ДК 021:2015-09110000-3
Кількість
5 тонни
Період постачання
15.10.2018 - 30.11.2018