-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з друку та/або доставки документів, а саме рахунків за електричну енергію (за необхідністю з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Код згідно Національного класифікатора України ДК 021:2015 - 79820000-8 – послуги, пов’язані з друком, (уточнюючий код ДК 021:2015 – 79823000-9 послуги з друку та надрукованої продукції).
Тендер Prozorro UA-2024-12-17-014691-a
Завершена
15 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 75 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 75 000.00 UAH
Номер:
2da51fc3bcd24ce0890585e2c7924b70
Внутрішній номер закупівлі:
23722801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-17-014691-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, Вулиця Гоголя,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис Пономарьов +380996841098 gz03@zbutenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2024 14:44 - 22.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2024 14:44 - 25.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
25.12.2024 00:00 - 26.12.2024 12:04
Період завантаження договору:
01.01.2025 00:00 - 11.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 000 000.00 Послуги з друку та/або доставки документів, а саме рахунків за електричну енергію (за необхідністю з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Код згідно Національного класифікатора України ДК 021:2015 - 79820000-8 – послуги, пов’язані з друком, (уточнюючий код ДК 021:2015 – 79823000-9 послуги з друку та надрукованої продукції).