-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізійне обладнання для облаштування навчальних кабінетів початкової школи ("Нова українська школа") закладів освіти Дніпровського району
Тендер Prozorro UA-2018-08-10-001927-b
Завершена
335 896.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 679.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 679.48 UAH
Номер:
e6a8441ae6224519acc6f5477090c9c1
Внутрішній номер закупівлі:
2371907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-10-001927-b
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41118550
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Бураченко +380675679459 vozakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
335 896.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 679.48 UAH
Період уточнення:
10.08.2018 17:45 - 16.08.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2018 17:45 - 26.08.2018 10:00
Аукціон:
28.08.2018 12:30 - 28.08.2018 13:09
Період кваліфікації:
28.08.2018 13:09 - 30.08.2018 16:51
Період завантаження договору:
29.08.2018 16:11 - 18.09.2018 16:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізійне обладнання для облаштування навчальних кабінетів початкової школи ("Нова українська школа") закладів освіти Дніпровського району
Кількість
22 комплект
Період постачання
10.09.2018 - 17.09.2018
Місце постачання
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Європа-Схід"
Оскарження: 28.08.2018 13:09 - 09.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31526583
-
Контактна особа:
Тарас Гребенюк +380671096830,+380322420093 sajwolviv@gmail.com
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Околична, 16/25
Оскарження: 28.08.2018 13:09 - 09.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
329 208.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
327 528.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.08.2018 16:11
Документи
18
Скарги
0
ФОП "РУБІЖАНСЬКИЙ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Оскарження: 29.08.2018 16:11 - 10.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2761303197
-
Контактна особа:
Юрій Рубіжанський +380672549220 rubin012ura@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ РИБІНСЬКА, будинок 17
Оскарження: 29.08.2018 16:11 - 10.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
335 544.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2018 16:51
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "ОСВ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41272101
-
Контактна особа:
Тендерний Відділ ОСВ ТРЕЙДИНГ +380978193818 osv.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНО-СИРЕЦЬКА, будинок 1-3
Початкова пропозиція
335 499.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
335 499.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ФОП Кірсанова Яна Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3156605725
-
Контактна особа:
Кірсанової Яни Сергіївни +380684009348 ppkirsanova@mail.ru
-
Адреса:
52030, Україна, Дніпропетровська область, Обухівка, вул. Леніна, 97
Початкова пропозиція
335 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
335 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "АЙСТАТ СОЛЮШНЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832997
-
Контактна особа:
Катерина Пучко +380689272826 osv.olgap@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНО-СИРЕЦЬКА, будинок 1-3
Початкова пропозиція
335 895.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
335 895.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
cd55e86ddc2748d98a3c799cc3aee891
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-10-001927-b-a1
Постачальник:
ФОП "РУБІЖАНСЬКИЙ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2761303197
-
Контактна особа:
Юрій Рубіжанський +380672549220 rubin012ura@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ РИБІНСЬКА, будинок 17
Номер договору:
325
Сума договору:
328 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
14.09.2018 17:03
Статус:
Підписаний