-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-09-14-000027-b
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Торги відмінено
1 868 630.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 686.30 UAH
мін. крок: 1% або 18 686.30 UAH
Номер:
cc72241b428e4536b272a479558a1852
Внутрішній номер закупівлі:
2370788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-14-000027-b
Замовник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
-
Адреса:
28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївка, вул. 50 років Жовтня, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 868 630.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 686.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
56 000.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2018 09:05 - 19.09.2018 09:09
Період прийому пропозицій:
14.09.2018 09:05 - 29.09.2018 09:09
Аукціон:
з 01.10.2018 14:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
168600 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
28100, Україна, Кіровоградська область, селище міського типу Онуфріївка, За адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті
Інформація про скасування
Номер:
8d3f98fb3b3b4aa4832eaf35df7b2982
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Стаття 31. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися.
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель;
Дата опублікування:
14.09.2018 15:06
Статус:
Виконано