• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

280 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 717bc2116e944c009e87848f1616716d
Внутрішній номер закупівлі: 23704548
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-16-019496-a   
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Контактна особа: Бутенко Ольга Анатоліївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 8208e7829efb42ef88d6ac222184d3c9
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 26666 кіловат-година
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, місцеві загальні суди Хмельницької області, місцеві загальні суди Хмельницької області На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Хмельницькенергозбут"
Ціна пропозиції 280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2024 16:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: faffa0b78c03471e8e2d842ea93c46f4
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-16-019496-a-b1
Постачальник: ТОВ "Хмельницькенергозбут"
Номер договору: 7119/347-24
Сума договору: 280 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 233 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 16.12.2024 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 7119-347-24.pdf
pdf
Обгрунтування Електроенергія.pdf