• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

09120000-6 Газове паливо

Завершена

778 032.83 UAH з ПДВ
Номер: 2ae50e630aee4828a844ae1877b02774
Внутрішній номер закупівлі: 23697624
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-16-012464-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Контактна особа: Олена Довженко +380673594885 buhgalteriatpal@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-11-25-014822-a
Очікувана вартість: 778 032.83 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо ( природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 47000 метр кубічний
Період постачання 01.01.2025 - 30.04.2025
Місце постачання 53500, Україна, Дніпропетровська область, смт Томаківка, вул. Шосейна 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 778 032.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2024 15:57
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f1b68d0bf2004892a34a78a23deac644
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-16-012464-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 03-8028/24-БО-Т
Сума договору: 778 032.83 UAH з ПДВ
Сума договору: 648 360.69 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання: 11.12.2024 12:25
Статус:
Підписаний
pdf
03_Dog_8028.pdf
pdf
03_Du_1_8028.pdf
p7s
sign.p7s