-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу та використання функціоналу медичної інформаційної системи з невиключною ліцензією на право користування, розмноження та розповсюдження доступу до онлайн-сервісів функціоналу медичної інформаційної системи
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-018522-a
Завершена
1 570 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 850.00 UAH
Номер:
9910b2ecdd9b456bbdbd7ebbf7957976
Внутрішній номер закупівлі:
23678958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-13-018522-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380412430810 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 570 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.12.2024 17:06 - 18.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2024 17:06 - 21.12.2024 09:00
Період кваліфікації:
21.12.2024 09:00 - 24.12.2024 14:59
Період завантаження договору:
30.12.2024 00:00 - 09.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 570 000.00 Послуги з надання доступу та використання функціоналу медичної інформаційної системи з невиключною ліцензією на право користування, розмноження та розповсюдження доступу до онлайн-сервісів функціоналу медичної інформаційної системи