-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія з послугою розподілу
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-018062-a
Завершена
1 146 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 731.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 731.25 UAH
Номер:
47e3829d58b9402a93e15bbf070f321a
Внутрішній номер закупівлі:
23678435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-13-018062-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №11" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899757
-
Адреса:
49080, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Висоцького, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Василівна Любарцева +380675650261, +380567943510 medcentr11@gmail.com https://tsentr11.pmsd.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 146 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2024 16:42 - 19.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2024 16:42 - 22.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
22.12.2024 00:00 - 23.12.2024 10:30
Період завантаження договору:
29.12.2024 00:00 - 08.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 146 250.00 Електрична енергія з послугою розподілу