• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (НУШ), а саме: стілець вчительський, дошка шкільна, стіл вчительський

Торги відмінено

67 504.00 UAH з ПДВ
Номер: 77ba091d849c4fde8affef9641bd4e47
Внутрішній номер закупівлі: 2366682
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-03-001315-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
Контактна особа: Шутяк Ольга Павлівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 67 504.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стілець вчительський
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 16 штуки
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, ЗОШ підвідомчі відділу освіти На карті
Стіл вчительський
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 16 штуки
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, ЗОШ підвідомчі відділу освіти На карті
Дошка шкільна
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 16 штуки
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, ЗОШ підвідомчі відділу освіти На карті

Інформація про скасування

Номер: fe61a38f24c64c4bbd9a93e7d2897e2a
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Відсутностість подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг в учасника переговорів ТОВ "Корвет"
Дата опублікування: 13.09.2018 16:25
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОВ КОРВЕТ"

Оскарження: 03.09.2018 15:22 - 14.09.2018 00:00
Ціна пропозиції 67 504.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2018 15:25
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f442b5b240b343e19ed9ad3dafd0677d
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-03-001315-a-b1
Постачальник: ТОВ "ТОВ КОРВЕТ"
Сума договору: 67 504.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації