• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Коток - подрібнювач рублячий водоналивний гідрофікований КР-6П (Каток - подрібнювач 6 м Fiellday). Код ДК 021: 2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів

Завершена

250 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f0dc39ed9195446385b3ae9646742d4d
Внутрішній номер закупівлі: 23657585
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-12-020392-a   
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
Контактна особа: Наталія Білаш +380962792787 zdcptobug@ukr.net http://zdcpto.ptu.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-10-31-006203-a
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Каток - подрібнювач 6 м Fiellday
Код ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.12.2024
Місце постачання 52173, Україна, Дніпропетровська область, село Саксагань, Кам'янський (П'ятихатський) район, вул. Соловйова, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРЕГАТ АГРО"
Ціна пропозиції 250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2024 17:18
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9654e0ec2eb24bc2b681532f5807b6a2
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-12-020392-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРЕГАТ АГРО"
Номер договору: 137
Сума договору: 250 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 208 333.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Каток - подрібнювач 6 м Fiellday: 250 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 12.12.2024 17:12
Статус:
Виконаний
pdf
протокол 160 обгрунтування закупівлі каток подрібнювач.pdf
pdf
дог137Агрегат,каток.pdf
pdf
Дуг1каток.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s