• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Під місцем поставки варто розуміти: м.Калуш, вул. Б.Хмельницького, 32; м.Калуш, вул.Будівельників,3; м.Калуш, вул.Дзвонарська,5; с.Кропивник, вул.С.Стрільців, 2 Калуського району; с.Студінка, вул.Панаса Мирного, 10 Калуського району; с.Бабин Зарічний, вул.Шевченка, 38 Калуського району; с.Бабин Середній вул.Л.Українки, 1а; с.Голинь, вул.Коновальця,19 Калуського району; с.Довге-Калуське, вул.Л.Українки,13 Калуського району; с.Пійло,вул.Грушевського,103 Калуського району; с.Копанки, вул.С.Бандери,14 Калуського району; с.Мислів, вул.Шевченка, 45 Калуського району; с.Ріп’янка, вул.І.Франка,71 Калуського району; с.Сівка-Калуська, вул.Франка, 57

Завершена

3 080 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 400.00 UAH
Номер: 2d1cd1cec53d46f9a3a3e646144b6bb1
Внутрішній номер закупівлі: 23650629
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-12-013302-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛУСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Божок Олена 380347262474 olena.bozhok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 080 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.12.2024 14:51 - 17.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.12.2024 14:51 - 20.12.2024 00:00
Аукціон: 20.12.2024 12:32 - 20.12.2024 13:01
Період кваліфікації: 20.12.2024 13:01 - 26.12.2024 12:10
Період завантаження договору: 01.01.2025 00:00 - 11.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 080 000.00 Електрична енергія