-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв), послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 50310000-1 — Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-009569-a
Завершена
50 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ee36a7e8e926404383d27467f52b662a
Внутрішній номер закупівлі:
23646917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-12-009569-a
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віталія МЕЗИНКО +380963137938 vita.mezynko0406@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-18-014123-a
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з заправки картриджів
Кількість
108 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Послуги з регенерації картриджів
Кількість
60 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРОКОПЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3022603234
-
Адреса:
40002, Україна, Сумська область, місто Суми, вул.Роменська будинок 93 корпус 4 квартира -
Ціна пропозиції
50 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2024 12:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
61c8177bec3945508b89dd73f9d17635
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-12-009569-a-c1
Постачальник:
ПРОКОПЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3022603234
-
Адреса:
40002, Україна, Сумська область, місто Суми, вул.Роменська будинок 93 корпус 4 квартира -
Номер договору:
223
Сума договору:
50 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
10.12.2024 12:42
Статус:
Підписаний