-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (з розподілом)
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-006216-a
Торги не відбулися
687 812.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 439.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 439.06 UAH
Номер:
7e0b66bb11b64374988de50ece08c664
Внутрішній номер закупівлі:
23643933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-12-006216-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
687 812.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2024 11:20 - 17.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2024 11:20 - 20.12.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴687 812.00 Електрична енергія (з розподілом)