-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з проведення комплексної експертизи проєкту: «Невідкладні протиаварійні та консерваційні роботи лікувального корпусу № 3 (в літері Б), «Пам'ятки історії місцевого значення «Будинок, де в 1957-1969 рр., працював видатний дитячий хірург, заслужений діяч науки, професор А. Р. Шуринок», 1894-1969 рр. корпус №3 НДСЛ «ОХМАТДИТ» (код ДК 021:2015: 71319000-7 – Експертні послуги).
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-005831-a
Завершена
75 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
40951b0cb3074da18f73628179792a3b
Внутрішній номер закупівлі:
23643412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-12-005831-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ "ОХМАТДИТ" МОЗ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Молчанов Дмитро 380637040644 dmitrytender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71319000-7 Експертні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
У замовника є необхідність провести закупівлю відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (далі — Закон) з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі — Особливості).
Відповідно до пункту 11 Особливостей для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою ніж 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою ніж 200 тис. грн, робіт, вартість яких є меншою ніж 1,5 млн грн, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи з проведення комплексної експертизи проєкту: «Невідкладні протиаварійні та консерваційні роботи лікувального корпусу № 3 (в літері Б), «Пам'ятки історії місцевого значення «Будинок, де в 1957-1969 рр., працював видатний дитячий хірург, заслужений діяч науки, професор А. Р. Шуринок», 1894-1969 рр. корпус №3 НДСЛ «ОХМАТДИТ» (код ДК 021:2015: 71319000-7 - Експертні послуги)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЕКСПЕРТИЗА ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42287124
-
Контактна особа:
Наталія Биковська 380442002118 info@uegroup.com.ua
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 131, офіс 169
Ціна пропозиції
75 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2024 11:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1bbcd0d88f1f4dc8ab71c9d98c5cc869
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-12-005831-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЕКСПЕРТИЗА ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42287124
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 131, офіс 169
Номер договору:
18-12-24
Сума договору:
75 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
62 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Роботи з проведення комплексної експертизи проєкту: «Невідкладні протиаварійні та консерваційні роботи лікувального корпусу № 3 (в літері Б), «Пам'ятки історії місцевого значення «Будинок, де в 1957-1969 рр., працював видатний дитячий хірург, заслужений діяч науки, професор А. Р. Шуринок», 1894-1969 рр. корпус №3 НДСЛ «ОХМАТДИТ» (код ДК 021:2015: 71319000-7 - Експертні послуги): 75 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
10.12.2024 12:00
Статус:
Виконаний