-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-001586-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
332b394eaa714d4399769cde46191e22
Внутрішній номер закупівлі:
23639071
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-12-001586-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44559843
-
Адреса:
39750, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Пришиб, вул. Центральна, будинок 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Тарасова +380972168889 pryshyb_osvita.byh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2024 11:11 - 17.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2024 11:11 - 20.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.12.2024 00:00 - 20.12.2024 10:47
Період завантаження договору:
26.12.2024 00:00 - 05.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів