-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Комплект ретранслятора цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-022568-a
Торги не відбулися
474 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 372.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 372.00 UAH
Номер:
858d19715b0d48d3a2eb4cab4b659aa5
Внутрішній номер закупівлі:
23637055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-022568-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Букрєєва +380472393422 ulmtz_gunp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
474 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 22:20 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 22:20 - 19.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴474 400.00 Комплект ретранслятора цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент)