-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя, конверти
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-017512-a
Завершена
184 394.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 921.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 921.97 UAH
Номер:
07095eef2bd844158f8c6551ed1805c3
Внутрішній номер закупівлі:
23632161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-017512-a
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ СХІДНОГО РЕГІОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39969443
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Маяковського, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Чичкан +380505923350 mtzspos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
184 394.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 16:06 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 16:06 - 19.12.2024 10:00
Період кваліфікації:
19.12.2024 10:00 - 19.12.2024 17:10
Період завантаження договору:
25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴184 394.10 канцелярське приладдя, конверти