-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-013372-a
Завершена
3 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
Номер:
b266b3241dac43cf8fcecac90d6a6751
Внутрішній номер закупівлі:
23628030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-013372-a
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова", 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чередніченко Тетяна Василівна +380459640394 fin_vcpri@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 14:40 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 14:40 - 19.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.12.2024 00:00 - 19.12.2024 11:05
Період завантаження договору:
25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 600 000.00 Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)