-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-012733-a
ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія). Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва: ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія. Процедура закупівлі – відкриті торги, з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - особливості), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 з урахуванням змін
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
Номер:
5148b262ef7f45048e4b275260951395
Внутрішній номер закупівлі:
23627386
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-012733-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42915644
-
Адреса:
68303, Україна, Одеська область, Кілійський р-н., м. Кілія, вул. Миру, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Кракатиця +380982152066 culture4081@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 16:05 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 16:05 - 19.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.12.2024 00:00 - 19.12.2024 14:48
Період завантаження договору:
25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Електрична енергія