• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо

Завершена

527 406.94 UAH з ПДВ
Номер: deba3bfdc8b44d0cae82303852739bf9
Внутрішній номер закупівлі: 23625129
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-11-010566-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
Контактна особа: Катерина Барсукова +380957161997 barsukova913@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги за ідентифікатором закупівлі: UA-2024-11-11-005863-a через неподання жодної тендерної пропозиції
Очікувана вартість: 527 406.94 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 31860 метр кубічний
Період постачання 01.01.2025 - 30.04.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 527 406.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2024 13:29
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f38203faa88b4577a10f29c908cf5717
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-11-010566-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 03-8312/24-БО-Т
Сума договору: 442 340.93 UAH з ПДВ
Сума договору: 368 617.44 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 10.12.2024 13:22
Статус:
Підписаний
pdf
Dohovir 03-8312 (3).pdf
pdf
Протокол № 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 1_03-8312_24-БО-Т.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
DU 1 do dohovoru 03-8312.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
DU_03-8312_24-BO-T_10.12.2024_56XS00015MY4M006.pdf
p7s
sign.p7s