-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для створення осередку для викладання навчального предмета "Захист України" (ДК 021:2015 39160000-1 Шкільні меблі)
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-010125-a
Завершена
199 350.00
UAH без ПДВ
Номер:
3199248252ee4eb69bfcec441c1fdf58
Внутрішній номер закупівлі:
23624551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-010125-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ,СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ДОВЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927179
-
Адреса:
90154, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, село Довге, вул.Велика, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капітоненко +380979796163 kapitonenkotana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється у організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та мають дозвіл на право користування пільгами з оподаткування
Очікувана вартість:
199 350.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
стіл на металокаркасі
Кількість
23 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
стіл вчительський двотумбовий
Кількість
2 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
стіл комп'ютерний
Кількість
5 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
стілець напівм'який на металокаркасі
Кількість
50 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
шафа низька закрита
Кількість
1 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
шафа книжкова напівзакрита 4-дверна
Кількість
1 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
шафа для документів напіввідкрита
Кількість
2 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
шафа книжкова відкрита
Кількість
1 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
стілець ISO
Кількість
2 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
дошка шкільна комбінована 3000х1000 (крейда, маркер)
Кількість
2 штука
Період постачання
10.12.2024 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РІВНЕНСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03972749
-
Контактна особа:
+380362641163
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ МЛИНІВСЬКА будинок 29
Ціна пропозиції
199 350.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2024 13:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
df65619a21bc47e2ac40f4a7a5e761a4
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-11-010125-a-a1
Постачальник:
РІВНЕНСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03972749
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ МЛИНІВСЬКА будинок 29
Номер договору:
№57
Сума договору:
199 350.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
10.12.2024 13:08
Статус:
Підписаний