• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування

Торги не відбулися

53 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265.00 UAH
Номер: 5081e1edd3134c6483c51a0df1ec6295
Внутрішній номер закупівлі: 23619746
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-11-005108-a   
Замовник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Контактна особа: Ольга Вербіщук +380971912466 olgaverbishyk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 53 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.12.2024 11:01 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2024 11:01 - 19.12.2024 08:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴53 000.00 Послуги з організації шкільного харчування