-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-004220-a
Завершена
2 971 161.43
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 29 711.61 UAH
мін. крок: 1% або 29 711.61 UAH
Номер:
5537b85f0a29431cba3eea2d0024f1fc
Внутрішній номер закупівлі:
23618880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-004220-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21390940
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. П'ятницька, 83-А
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Людмила Петрівна Червинська +380462603457 main@cn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 971 161.43 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 10:40 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 10:40 - 19.12.2024 00:00
Аукціон:
19.12.2024 11:20 - 19.12.2024 12:19
Період кваліфікації:
19.12.2024 12:19 - 23.12.2024 16:05
Період завантаження договору:
29.12.2024 00:00 - 08.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 971 161.43 Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання