-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2024-12-10-022297-a
Завершена
6 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
35fc65c2dd674acdb9782699bb01d0fc
Внутрішній номер закупівлі:
23614301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-10-022297-a
Замовник:
Військова частина А 1108
×
-
Код ЄДРПОУ:
08113287
-
Адреса:
Україна, Львівська область, місто
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Хомин Мар'яна Андріївна +380978522332 tenderprozorro.a1108@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-30-014002-a
Очікувана вартість:
6 400.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільний лінолеум, автолін, 2м ширина
Кількість
5 погонний метр
Період постачання
до 30.11.2024
Плінтус алюмінієвий внутрішній 10х10 мм
Кількість
55 погонний метр
Період постачання
до 30.11.2024
Плінтус алюмінієвий зовнішній 10х10 мм
Кількість
100 погонний метр
Період постачання
до 30.11.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Калапунь Тарас Орестович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3071409715
-
Контактна особа:
Калапунь Тарас Орестович 0978522332 maranahomin604@gmail.com
-
Адреса:
82185, Україна, Львівська область, с. Дережичі, вул.Шевченка, 14
Ціна пропозиції
6 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2024 22:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f890e8de76ee4d4fa790db66fc28c476
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-10-022297-a-b1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Калапунь Тарас Орестович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3071409715
-
Адреса:
82185, Україна, Львівська область, с. Дережичі, вул.Шевченка, 14
Номер договору:
237
Сума договору:
6 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 400.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Автомобільний лінолеум, автолін, 2м ширина: 900.00000 UAH без ПДВ
Плінтус алюмінієвий внутрішній 10х10 мм: 20.00000 UAH без ПДВ
Плінтус алюмінієвий зовнішній 10х10 мм: 8.00000 UAH без ПДВ
Плінтус алюмінієвий внутрішній 10х10 мм: 20.00000 UAH без ПДВ
Плінтус алюмінієвий зовнішній 10х10 мм: 8.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.11.2024 00:00 - 30.11.2024 23:59
Дата підписання:
26.11.2024 00:00
Статус:
Виконаний