-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-10-019689-a
Завершена
14 280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 71 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 71 400.00 UAH
Номер:
ea8e042be1444e51ab73c2ca1bd3ece7
Внутрішній номер закупівлі:
23611598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-10-019689-a
Замовник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестеренко Ю.В. 380577004046 ula_prozzoro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2024 16:55 - 15.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2024 16:55 - 18.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
18.12.2024 00:00 - 19.12.2024 18:06
Період завантаження договору:
25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 280 000.00 Електрична енергія