-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (ДК 021:2015 34350000-5)
Тендер Prozorro UA-2024-12-10-005007-a
Завершена
40 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7ff90a51cdf14c54a16f64101b79dbf4
Внутрішній номер закупівлі:
23597256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-10-005007-a
Замовник:
Головне управління ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38537963
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ МЕЖИГІРСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Шуліка +380442936438 m.o.shulika@dsns.gov.ua https://kv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-22-007606-a
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільна шина Goodyear UltraGrip Performance Plus 235/65 r17 104H
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.12.2024
Місце постачання
08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Київська, 6, м. Вишневе, Бучанський район
На карті
Автомобільна шина NORDEXX WINTERSAFE 2 205/60 R16 92H
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.12.2024
Місце постачання
08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Київська, 6, м. Вишневе, Бучанський район
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПОЛІЩУК ІВАН ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3409913338
-
Адреса:
08161, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н село Тарасівка ВУЛИЦЯ ЩОРСА будинок 70
Ціна пропозиції
40 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2024 10:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9696934261dd4be6ae8aff03d1f45353
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-10-005007-a-a1
Постачальник:
ПОЛІЩУК ІВАН ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3409913338
-
Адреса:
08161, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н село Тарасівка ВУЛИЦЯ ЩОРСА будинок 70
Номер договору:
10/12/1
Сума договору:
40 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
10.12.2024 10:47
Статус:
Виконаний