-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
25Т-053_09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2024-12-10-004157-a
Завершена
972 861 505.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 864 308.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 864 308.00 UAH
Номер:
21b62afa37524713b583576a09484fa3
Внутрішній номер закупівлі:
23596545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-10-004157-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Владислав Савчук +380444612559 vladyslav.i.savchuk@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
972 861 505.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2024 10:36 - 15.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2024 10:36 - 18.12.2024 15:00
Аукціон:
19.12.2024 11:11 - 19.12.2024 11:34
Період кваліфікації:
19.12.2024 11:34 - 24.12.2024 16:54
Період завантаження договору:
30.12.2024 00:00 - 09.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴972 861 505.20 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)