• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання

Завершена

2 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер: f0aa333afa7d433eac645a84fd76a6da
Внутрішній номер закупівлі: 23590816
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-09-021171-a   
Замовник: Головне управління ДПС у Закарпатській області
Контактна особа: Фомічов Ігор Григорович +380312614370 fomichovigor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.12.2024 19:11 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2024 19:11 - 17.12.2024 00:00
Аукціон: 17.12.2024 11:00 - 17.12.2024 11:29
Період кваліфікації: 17.12.2024 11:29 - 19.12.2024 09:39
Період завантаження договору: 25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 500 000.00 Послуги з прибирання