-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-019308-a
Завершена
215 200.57
UAH з ПДВ
Номер:
5ce1ad1380474f6f92d3e2d64d16aff1
Внутрішній номер закупівлі:
23588897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-019308-a
Замовник:
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372313
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район, с. Давидів, вул. Незалежності, буд. 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Олашин +380322277547 olashynm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-26-008086-a
Очікувана вартість:
215 200.57 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
13000 метр кубічний
Період постачання
01.01.2025 - 30.04.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
+380442222446
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
215 200.57 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2024 17:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d1395a7a658410c9b379a7917445eff
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-09-019308-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
12-8060/24-БО-Т
Сума договору:
215 200.57 UAH з ПДВ
Сума договору:
179 333.81 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2024 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання:
09.12.2024 16:47
Статус:
Підписаний