-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сервер (48820000-2 — Сервери).
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-017751-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: Сервер (48820000-2 — Сервери).
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
6501815820df45da908d7414efa5c171
Внутрішній номер закупівлі:
23587251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-017751-a
Замовник:
Полтавський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493014
-
Адреса:
36003, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Сковороди, 1/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Вовк +380532608230 ekonomist.pdaa@gmail.com http://pdaa.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 16:17 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 16:17 - 17.12.2024 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Сервер (48820000-2 — Сервери)