-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до землерийної техніки
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-013195-a
Запасні частини до землерийної техніки
Завершена
954 815.12
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 774.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 774.08 UAH
Номер:
7c6f624b3a4442829f7dadc5895db5b7
Внутрішній номер закупівлі:
23582727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-013195-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деменюк Олександр Олександрович 380630374062 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
954 815.12 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 14:42 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 14:42 - 17.12.2024 11:20
Період кваліфікації:
17.12.2024 11:20 - 19.12.2024 09:16
Період завантаження договору:
25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴954 815.12 Лот 1 - Запасні частини до землерийної техніки