-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ на 2025 рік
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-010685-a
Торги не відбулися
422 124.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 110.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 110.62 UAH
Номер:
12f96b66c80a425694947de8cb529c02
Внутрішній номер закупівлі:
23580475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-010685-a
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Рибачук +380956726104 rubachykn@ukr.net http://www.ounb.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
422 124.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 13:45 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 13:45 - 17.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴422 124.20 Природний газ на 2025 рік