-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-004976-a
Торги не відбулися
446 955.03
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 234.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 234.78 UAH
Номер:
4f0fbf45a94f44a4b6027ee6dac515c3
Внутрішній номер закупівлі:
23574526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-004976-a
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Людмила Миколаївна +380685185331 malynsk.lyceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
446 955.03 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 11:09 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 11:09 - 17.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴446 955.03 Природній газ