-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційні роботи (послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту каналізаційних колекторів)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-002199-a
Завершена
99 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
b5d65dee1f4640d78ef1b38f2c01acb4
Внутрішній номер закупівлі:
23571884
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-002199-a
Замовник:
КП "Водопровідні мережі" Новобузької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36349348
-
Адреса:
55601, Україна, Миколаївська область, місто Новий Буг, вулиця Маяковського, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваленко Олена Леонідівна +380515191778 nbvoda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45232420-2 Каналізаційні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
99 700.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Каналізаційні роботи (послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту каналізаційних колекторів)
×
-
NK 018:2023:
2223 Місцеві каналізаційні трубопроводи
Кількість
1 послуга
Період постачання
09.12.2024 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕКОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ СЛОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42513461
-
Контактна особа:
Ляшевська Олена Миколаївна 0984874353 slon-kr@ukr.net
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, пр.Металургів, 18. кв.16
Ціна пропозиції
99 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2024 10:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ff268cc15784a3188065432a5fa76e8
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-09-002199-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕКОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ СЛОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42513461
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, пр.Металургів, 18. кв.16
Номер договору:
190
Сума договору:
99 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
83 083.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Каналізаційні роботи (послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту каналізаційних колекторів): 99 700.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
09.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний