-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:201509310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2024-12-07-000676-a
Завершена
536 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 682.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 682.00 UAH
Номер:
8115240c83134f4493a7ae845ceadabe
Внутрішній номер закупівлі:
23567236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-07-000676-a
Замовник:
ДУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25452513
-
Адреса:
90531, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, селище міського типу Дубове, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Сойма +380673570956 dubove-sch@tyachiv.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
536 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2024 14:13 - 12.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2024 14:13 - 15.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
15.12.2024 00:00 - 15.12.2024 21:06
Період завантаження договору:
21.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴536 400.00 Електрична енергія (код ДК 021:201509310000-5 - Електрична енергія)