• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Хімічна продукція

Завершена

3 762.01 UAH з ПДВ
Номер: a9b1f8cd69054a9c86345e92108092b3
Внутрішній номер закупівлі: 23557699
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-06-009644-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Контактна особа: Левковець Антон Вікторович 380459447880 Levkovets20@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача. Запит Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів погоджується (затверджується) їх уповноваженою службовою (посадовою) особою та повинен містити обґрунтування нагальності потреби у здійсненні закупівлі відповідно до цього підпункту
Обґрунтування умови застосування: Закупівля вимагає негайного задоволення потреби у зв’язку з терміновою і невідкладною необхідністю у забезпеченні ресурсами, товарами, послугами тощо для уникнення серйозних негативних наслідків, та з метою виконання критично важливих завдань, пов’язаних із національною безпекою та обороною. Умови нагальної потреби не дозволяють дотримуватись строків для проведення відкритих торгів, зокрема через їх тривалість тощо. Тому для швидкого й ефективного реагування на виклики, що постали перед державою та місцевими громадами, і застосовується виключення для задоволення цієї потреб.
Очікувана вартість: 3 762.01 UAH з ПДВ
Додаткова ознака: Українська Визвольна Війна

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розчинник іржі
Код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Кількість 2 штука
Період постачання до 12.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації
Засіб для очищення компонентів гальмівної системи
Код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Кількість 7 штука
Період постачання до 12.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації
Антифриз-концентрат
Код ДК 021:2015: 24951311-8 Антифризні речовини
Кількість 1 штука
Період постачання до 12.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації
Вода дистильована для технічних цілей
Код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Кількість 2 штука
Період постачання до 12.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації
Рідина охолоджуюча АНТИФРИЗ ВЕЛРЕД ДЖІ
Код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Кількість 10 літр
Період постачання до 12.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БРАВОКАР"
Ціна пропозиції 3 762.01 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2024 13:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 28a9575ecc1e4fc399db2ada2e2f9215
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-06-009644-a-a1
Постачальник: ТОВ "БРАВОКАР"
Номер договору: 807-к/24
Сума договору: 3 762.01 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 135.01 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 06.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
807-к-24.pdf
pdf
Лист від військової частини.pdf
pdf
Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі за пп. 21 п....
p7s
sign.p7s