-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Системи для клінічних хімічних аналізів
Тендер Prozorro UA-2018-08-02-001981-b
Системи для клінічних хімічних аналізів (обладнання для лабораторії)
Завершена
2 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
Номер:
1cda9bc2aac24615a1b72302682afc79
Внутрішній номер закупівлі:
2355685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-02-001981-b
Замовник:
ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010830
-
Адреса:
Україна, Тернопільська область, Майдан Волі, 1, м. Тернопіль, Тернопільська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Піняга +380352529054 vid_monitor@tdmu.edu.ua http://www.tdmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33159000-9 Системи для клінічних хімічних аналізівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.08.2018 17:12 - 10.08.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2018 17:12 - 20.08.2018 10:00
Аукціон:
21.08.2018 14:52 - 21.08.2018 15:13
Період кваліфікації:
21.08.2018 15:13 - 28.08.2018 10:17
Період завантаження договору:
21.08.2018 15:13 - 10.09.2018 15:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 700 000.00 Системи для клінічних хімічних аналізів