-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (прибирання приміщень)
Тендер Prozorro UA-2024-12-06-008333-a
Торги відмінено
613 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 6 130.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 130.00 UAH
Номер:
3d25de7a9a1b4a7481ff569628ca2fed
Внутрішній номер закупівлі:
23556773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-06-008333-a
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрієнко Петро Григорович +380443653257 p.andriyenko@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
613 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.12.2024 12:29 - 12.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2024 12:29 - 15.12.2024 12:34
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2e36a01a13eb4c3a92e909aad5e6dcc1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість накладення КЕП на зміни до Тендерної документації протягом 3-х (трьох) діб, після неодноразових звернень до служби технічної підтримки та неможливості подальшого відтермінування наступного оголошення про відкриті торги на послуги із прибирання приміщень, у зв’язку закінченням року.
Період оскарження:
11.12.2024 08:58 - 22.12.2024 00:00
Дата опублікування:
11.12.2024 08:58
Дата виконання:
22.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴613 000.00 Код ДК 021:2015 90910000-9 - Послуги з прибирання (прибирання приміщень)