-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина
Тендер Prozorro UA-2024-12-06-005693-a
Завершена
1 482 130.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 410.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 410.65 UAH
Номер:
889c58c10a25402d984ca861359cd6ea
Внутрішній номер закупівлі:
23553965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-06-005693-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44079022
-
Адреса:
23053, Україна, Вінницька область, селище міського типу Копайгород, вул. Центральна, будинок 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Кілівнік +380979605506 kopaigorod_osvita@ukr.net https://kopaigorod-vo.vnua.eu/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 482 130.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2024 11:19 - 11.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2024 11:19 - 14.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
14.12.2024 00:00 - 17.12.2024 15:04
Період завантаження договору:
23.12.2024 00:00 - 02.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 482 130.00 Деревина