• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Насоси та компресори

Завершена

2 686.00 UAH без ПДВ
Номер: bd667784f4ed4621ad8c9e736e63e94c
Внутрішній номер закупівлі: 23549955
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-06-001602-a   
Замовник: Вільшанська сільська рада
Контактна особа: Валентина Захарченко +380545556141 vilshrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Обґрунтування умови застосування: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару
Очікувана вартість: 2 686.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насоси та компресори
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 2 штука
Період постачання до 09.12.2024
Місце постачання 42127, Україна, Сумська область, Вільшана, Київський шлях, 1А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КУЗЬМЕНКО ПАВЛО АНДРІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 2 686.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2024 09:33
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 89714e986d0548f58932e79d3477fd65
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-06-001602-a-b1
Постачальник: КУЗЬМЕНКО ПАВЛО АНДРІЙОВИЧ
Номер договору: 74
Сума договору: 2 686.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 04.12.2024 10:00
Статус:
Підписаний