• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна панель) ТИП 3 код за Єдиним закупівельним словником національного класифікатора України ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Завершена

280 583.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 402.92 UAH
Номер: 7cb35484759c4ffd91e4bf4b72eab0af
Внутрішній номер закупівлі: 23544069
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-05-017724-a   
Замовник: Комунальний заклад "Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради"
Контактна особа: Ольга Сопіна +30522244590 sopina.o.i@mfkti.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 280 583.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2024 16:25 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2024 16:25 - 13.12.2024 20:00
Період кваліфікації: 13.12.2024 20:00 - 14.12.2024 19:23
Період завантаження договору: 20.12.2024 00:00 - 30.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴280 583.00 Комплект мультимедійного обладнання (Інтерактивна панель) ТИП 3 код за Єдиним закупівельним словником національного класифікатора України ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання