• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)

Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»( зі змінами та доповненнями)

Завершена

221 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 216.00 UAH
Номер: 2a06adf97e67476c90122c1d54e5bf3f
Внутрішній номер закупівлі: 23532853
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-05-006360-a   
Замовник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Контактна особа: Олена Горбач +380973932157 buhosv3@ukr.net http://druzhba.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 221 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2024 11:31 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2024 11:31 - 13.12.2024 12:00
Аукціон: 16.12.2024 11:56 - 16.12.2024 12:19
Період кваліфікації: 16.12.2024 12:19 - 19.12.2024 10:44
Період завантаження договору: 25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴221 600.00 Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)