-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників та освітлювального обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-12-05-002287-a
Завершена
2 336.64
UAH без ПДВ
Номер:
42916cdc8f194b23b7b5134d894a5024
Внутрішній номер закупівлі:
23528791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-05-002287-a
Замовник:
Вільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04388478
-
Адреса:
42127, Україна, Сумська область, с. Вільшана, вул. КИЇВСЬКИЙ ШЛЯХ , будинок 1А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Валентина Захарченко +380545556141 vilshrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товар
Очікувана вартість:
2 336.64 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість
50 штука
Період постачання
до 09.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Шульга Ігор Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253204317
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
2 336.64 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2024 09:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8193a1fee64b41a2bcb89f31803d2db4
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-05-002287-a-c1
Постачальник:
Шульга Ігор Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253204317
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
ШГ-0000084
Сума договору:
2 336.64 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
04.12.2024 10:00
Статус:
Підписаний