• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Завершена

657 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 288.00 UAH
Номер: fd0234ff54af44ad87fc8b98079ac77e
Внутрішній номер закупівлі: 23526439
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-04-021639-a   
Замовник: Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
Контактна особа: Мороз Інна Вікторівна +380971117790 dnzteremok40@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 657 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.12.2024 23:45 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2024 23:45 - 12.12.2024 00:00
Аукціон: 12.12.2024 15:11 - 12.12.2024 15:34
Період кваліфікації: 12.12.2024 15:34 - 18.12.2024 16:42
Період завантаження договору: 24.12.2024 00:00 - 03.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴657 600.00 Електрична енергія