-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мас-спектрометр з індуктивно-зв’язаною плазмою
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-019736-a
Завершена
14 798 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 73 990.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 73 990.00 UAH
Номер:
e1f770cd3c2e4c0580fdcd93f6dc186b
Внутрішній номер закупівлі:
23524429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-019736-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роман Саврицький +380442002916 peugeot.rs@ukr.net http://kndise.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 798 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 17:52 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 17:52 - 12.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.12.2024 00:00 - 18.12.2024 16:03
Період завантаження договору:
24.12.2024 00:00 - 03.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 798 000.00 Мас-спектрометр з індуктивно-зв’язаною плазмою